Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
Image
FInał BLK 2012
Po raz kolejny nie do pokonania w Barlineckiej Lidze Kolarskiej był Roman Grzemski dwukrotnie zwyciężając w finałowych zawodach, które odbyły się 13.10.2012 zgromadzając 22 zawodników z Barlinka i okolic. Najpierw zwyciężył w jeździe indywidualnej na czas na szosie (22 km) z czasem 35:10, wyprzedzając o 22 sekundy Roberta Suszczyńskiego (Gorzów) i o 1:10 Artura Szyszkę.

Po pierwszej części finału Suszczyński zwiększył swoją przewagę nad Szyszką do 78 pkt i do zapewnienia sobie końcowego triumfu wystarczyło mu 12 miejsce w jeździe indywidualnej na czas - dwukrotne okrążenie Jeziora Barlineckiego (20 km). Tu oczywiście bezkonkurencyjny był ponownie Roman Grzemski zwyciężając z czasem 40:55, wyprzedzając o 1:59 Artura Szyszkę i o 2:39 Tomasza Misjana (Strzelce). Oprócz zwycięstwa Grzemski o 33 sekundy poprawił swój rekord na dystansie 1 okrążenia wokół J. Barlineckiego - nowy rekord wynosi 20 minut i 8 sekund!

REKLAMA

Robert Suszczyński zajmując 5 miejsce postawił kropkę nad "i". Z 711 pkt. zwyciężył w klasyfikacji końcowej BLK 2012, drugie miejsce tak jak przed rokiem przypadło Arturowi Szyszce (668 pkt). Na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Misjan (606 pkt). Więcej informacji o wynikach finałowych zawodów i klasyfikacji końcowej.

Wszystkim 68. tegorocznym uczestnikom cyklu BLK 2012 dziękujemy za współzawodnictwo i zapraszamy do udziału w przyszłorocznych zmaganiach Barlineckiej Ligi Kolarskiej.

BLK

Foto: BLK

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.