pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A

Aldona Horoszewicz - Barlinianka od urodzenia tj. 31 grudnia 1960 roku. Mając do wyboru kilka fajnych miejsc na świecie, postanowiła zostać właśnie w Barlinku.

Od trzydziestu lat pracuje jako bibliotekarka w Bibliotece Miejskiej w Barlinku. Od młodości interesowała się malarstwem, muzyką, literaturą i poezją. Pewnego dnia postanowiła wziąć pędzel do ręki i spróbować...Tworzy z powodzeniem, co widać w jej dorobku. Maluje od dwudziestu lat i jest samoukiem. Malując, jednocześnie ciągle studiuje starych mistrzów i  literaturę o sztuce, doskonaląc w ten sposób swój warsztat.

Image

Uwielbia podróżować. Odwiedziła wiele muzeów w kraju i za granicą przypatrując się pracom mistrzów światowego malarstwa. W roku 2006 poznała Krzysztofa Kłosowicza, również malarza – odtąd tworzą razem, wymieniają się doświadczeniami i tworzą świetną parę. Brała udział w kilku konkursach i wystawach. Jej prace znajdują się w wielu domach w kraju i za granicą.

Zapraszamy do obejrzenia prac.

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.