piątek 12 sierpnia 2022r.   imieniny: Bądzisław, Klara, Lech

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A

Aldona Horoszewicz - Barlinianka od urodzenia tj. 31 grudnia 1960 roku. Mając do wyboru kilka fajnych miejsc na świecie, postanowiła zostać właśnie w Barlinku.

Od trzydziestu lat pracuje jako bibliotekarka w Bibliotece Miejskiej w Barlinku. Od młodości interesowała się malarstwem, muzyką, literaturą i poezją. Pewnego dnia postanowiła wziąć pędzel do ręki i spróbować...Tworzy z powodzeniem, co widać w jej dorobku. Maluje od dwudziestu lat i jest samoukiem. Malując, jednocześnie ciągle studiuje starych mistrzów i  literaturę o sztuce, doskonaląc w ten sposób swój warsztat.

Image

Uwielbia podróżować. Odwiedziła wiele muzeów w kraju i za granicą przypatrując się pracom mistrzów światowego malarstwa. W roku 2006 poznała Krzysztofa Kłosowicza, również malarza – odtąd tworzą razem, wymieniają się doświadczeniami i tworzą świetną parę. Brała udział w kilku konkursach i wystawach. Jej prace znajdują się w wielu domach w kraju i za granicą.

Zapraszamy do obejrzenia prac.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.