pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Himalaya Expedition 2010
W niedziele 3 października wyrusza GBS Bank Himalaya Expedition 2010. Jest to kolejna barlinecka wyprawa w Himalaje Nepalu. Tak jak to poprzednio bywało skład wyprawy to: Jarosław Skowron i Grzegorz Kukurowski. Tym razem alpiniści za cel wybrali przepiękny siedmiotysięcznik Pumori 7161m n.p.m., leży on w bezpośrednim sąsiedztwie Mount Everest w dolinie Khumbu. 

W celu maksymalnego przygotowania się do wspinaczki, na ten trudny technicznie szczyt, w ostatnich miesiącach Jarek z Grzegorzem dokonali wejść na wierzchołki Mont Blanc 4808m, najwyższy szczyt Alp, oraz Elbrus 5642m, który jest najwyższym szczytem Kaukazu.

REKLAMA

Dodajmy, że ostatnia wyprawa w najwyższe góry zaowocowała sukcesem jakim było dokonanie pierwszego polskiego wejścia na sześciotysięcznik Nirekha, co szeroko relacjonowaliśmy.

Image

Warto wspomnieć, że wyprawa nie doszłaby do skutku, gdyby nie ogromne wsparcie finansowe GBS Banku w Barlinku i burmistrza Barlinka pana Zygmunta Siarkiewicza.

Wyprawa będzie przez nas na bieżąco relacjonowana.

Trzymamy kciuki!

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.