pldaenfrdeuk

 

 


 sobota 6 marca 2021r.   imieniny: Róża, Wiktor, Wojsław

Reklama

A A A
barlinek

Pod koniec stycznia w Szczecinie, odbyło się zebranie sprawozdawcze okręgu zachodniopomorskiego Polskiego Związku Krótkofalowców. Wzięli w nim udział członkowie klubów z naszego województwa, w tym przedstawiciele Barlineckiego Klubu Krótkofalowców SP1KRF z jego prezesem Stanisławem Smoleniem.

W trakcie zebrania prezes Zachodniopomorskiego Oddziału Terenowego Janusz Tylkowski, podsumował miniony 2017 rok pod względem sportowym oraz finansowym a także wręczył puchar dla najlepszego Klubu we współzawodnictwie sportowym. W ubiegłym roku, najlepszym okazał się Barlinecki Klub Krótkofalowców więc puchar powędrował do rąk Stanisława Smolenia.

 

REKLAMA

Efektem wyjazdu do Szczecina, było również przywiezienie kart QSL, potwierdzających łączności, jakie Klub i poszczególni krótkofalowcy, nawiązali z innymi stacjami na całym świecie. Spłynęło także mnóstwo deklaracji z różnych miast województwa zachodniopomorskiego, o chęci wstąpienia nowych krótkofalowców do Barlineckiego Klubu.

SP1KRF

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.