BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
barlinek

Pod koniec stycznia w Szczecinie, odbyło się zebranie sprawozdawcze okręgu zachodniopomorskiego Polskiego Związku Krótkofalowców. Wzięli w nim udział członkowie klubów z naszego województwa, w tym przedstawiciele Barlineckiego Klubu Krótkofalowców SP1KRF z jego prezesem Stanisławem Smoleniem.

W trakcie zebrania prezes Zachodniopomorskiego Oddziału Terenowego Janusz Tylkowski, podsumował miniony 2017 rok pod względem sportowym oraz finansowym a także wręczył puchar dla najlepszego Klubu we współzawodnictwie sportowym. W ubiegłym roku, najlepszym okazał się Barlinecki Klub Krótkofalowców więc puchar powędrował do rąk Stanisława Smolenia.

 

REKLAMA

Efektem wyjazdu do Szczecina, było również przywiezienie kart QSL, potwierdzających łączności, jakie Klub i poszczególni krótkofalowcy, nawiązali z innymi stacjami na całym świecie. Spłynęło także mnóstwo deklaracji z różnych miast województwa zachodniopomorskiego, o chęci wstąpienia nowych krótkofalowców do Barlineckiego Klubu.

SP1KRF

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.