BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 30 stycznia 2023r.   imieniny: Adelajda, Maciej, Marcin

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A

Barlinecki Klub Krótkofalowców SP1KRF, którego prezesem jest Stanisław Smoleń, w przyszłym roku obchodzić będzie 45-lecie istnienia. Klub jest nie tylko jednym z najważniejszych elementów systemu wczesnego ostrzegania ale również promuje Barlinek na całym świecie.

Barlineckich krótkofalowców można spotkać na pierwszym piętrze Barlineckiego Ośrodka Kultury a trafić do nich nie jest trudno, bowiem wchodząc już na górę, w oczy rzucają się ich anteny. Są one umiejscowione na dachu sali widowiskowej a dzięki nowym, postawionym w tym roku, klub zwiększył swoje możliwości swobodniejszej pracy ze wszystkimi krajami świata. Zakup ten byłby niemożliwy, gdyby nie mieszkańcy Barlinka. To właśnie dzięki nim, klub może sobie pozwolić na zwiększenie poziomu technicznego i efektywniejszych łączności.

REKLAMA

 

W ostatnim czasie, Barlinecki Klub Krótkofalowców, wziął udział w akcji dyplomowej zorganizowanej z okazji 70-lecia hiszpańskiego związku krótkofalowców. Aby zdobyć najwyższe trofea, należało nawiązać łączności z jak największą liczą prowincji Hiszpanii. Klub pracował na dwóch znakach – SP1KRF oraz 3Z1K. Miło nam Państwa poinformować, iż barlineccy krótkofalowcy łącznie zdobyli aż 8 dyplomów. Serdecznie gratulujemy! Często piszemy o sukcesach klubu. Może wśród naszych Czytelników jest ktoś, kto chciałby dołączyć do zespołu i wspólnie z nimi zdobywać dyplomy, puchary, jednocześnie promując swoje miasto? Zachęcamy więc do kontaktu z Prezesem Stanisławem Smoleniem i odwiedzin w klubie. Tak zrobili m.in. harcerze z Harcerskiego Szczepu Puszczy Barlineckiej, którzy podjęli nie tyko współpracę z Barlineckim Klubem Krótkofalowców, ale również zdali egzaminy i posiadają własne znaki, na których mogą już swobodnie pracować. 

Za naszym pośrednictwem, barlineccy krótkofalowcy serdecznie dziękują wszystkim tym, którzy wspierają klub, nie tylko finansowo.  W najbliższym czasie Stanisława Smolenia oraz innych członków klubu, będzie można spotkań podczas Letnich Wieczorów Filmowych, gdzie będą uczyć pracy w eterze. Szczegóły znajdą Państwo niebawem na plakatach LeWiFi.

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.