Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
Image
Królowa u krótkofalowców

Królowa Puszczy Barlineckiej Martyna Wróblewska wybrała się z wizytą do Barlineckiego Klubu Krótkofalowców. Przywitał ją prezes klubu Stanisław Smoleń, który opowiedział o ich działalności i zaprezentował radia, za pomocą których dokonuje się łączności.

 

Królowa oprócz teorii mogła się przekonać w praktyce jak takie łączności wyglądają. Wykonała ich kilka co spotkało się z miłych przyjęciem w eterze.

REKLAMA

Na zakończenie spotkania Królowa otrzymała na pamiątkę karty QSL ze swoim wizerunkiem.

monikary

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.