pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 15 kwietnia 2021r.   imieniny: Bazyli, Wacław, Wiktoryn

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
Image
Moja podróż w czasie
Cześć !!! Nazywam się Ada i pochodzę z Barlinka. Chciałabym opowiedzieć Wam moją podróż, którą odbyłam w przestrzeni i w czasie... Pewnego razu wójek Joseph czytał mi przewspaniałą lekturę. Po zamknięciu oczu zauważyłam, że jestem w starożytnym Egipcie, gdzie wśród mumii i posągów próbowałam odczytać te ich hieroglify.

Znudziło mnie to i cofnęłam się jeszcze o jakieś 500 milionów lat, gdzie pierwsze Trylobity biegały po Naszej Ziemii. Wtem stanął za mną wielki Tyranozaur, ale po porównaniu moich i jego tipsów spalił się ze wstydu i kazał mnie zjeść swojemu mniejszemu bratu. Szybko jednak udało mi się wydostać i zrobiłam sobie fotkę z jego uśmiechniętą od ucha do ucha głową wraz z kolegą Triceratopsem.

Wielki krabopająk i wymarły ptak Dodo, to już historia sprzed zaledwie 300 lat. Po krótkim odpoczynku nad południowym wybrzeżem Wielkiej Brytanii powędrowałam 4tyś. lat wstecz, by popatrzeć na Stonehange, czyli kupę kamieni poukładanych przez naszych przodków, krórego celu chyba nawet oni sami nie znali...

REKLAMA

Skąd się tam wzięła moja Babcia...? Do niej bardziej pasowałby zamek Windsor wraz z gwardzistą. Nagle czas zmienił bieg i znalazłam się na II Wojnie światowej, gdzie pomagałam rannym, nosiłam im wodę odbierałam żołnieżom niebezpieczne zabawki, ale z czołgiem nie mogłam się równać, był chyba troche za duży.

Chwilę przed końcem mojej podróży, pobujałam się na nodze łagodnego byczka, a gdzieś tam mignęła mi Barbie w swoim różowym Jaguarze. Wnet się obudziłam, a na zegarku dochodziła piąta po południu. To była wspaniała podróż, kiedy znowu mi się coś przyśni niezwłocznie Wam o tym opowiem. Pa.

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.