pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 4 marca 2021r.   imieniny: Arkadiusz, Kazimierz, Wacław

Reklama

A A A
Image
Dolomity
Od mojego pierwszego pobytu w Dolomitach upłynęło już sporo lat. Doskonale pamiętam jak wielkie wrażenie zrobiły na mnie te piękne postrzępione turnie. Obiecałem sobie wówczas, że ta "bajkowa kraina" będzie miejscem, które będę odwiedzał częściej niż inne.

foto

Jednak przez kolejne lata moje górskie wędrówki jakoś omijały to niezwykłej urody pasmo. Dopiero w minionym sezonie udało mi się wspólnie z trójką wspinaczy z gorzowskiej Gawry zawitać ponownie w Dolomitach. Wybraliśmy rejon Tre Cime, trzy wybitne turnie, których wysokość przekracza trzysta metrów.

REKLAMA

Robią niesamowite wrażenie i budzą respekt wspinaczy. Udało nam się tam poprowadzić kilka ambitnych wspinaczek. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Foto: Archiwum - Jarek Skowron

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.