pldaenfrdeuk

 

 


 niedziela 7 marca 2021r.   imieniny: Felicja, Paweł, Tomasz

Reklama

A A A
Image
Siatkówka plażowa
Dnia 31 lipca po raz czwarty spotkali się siatkarze plażowi by rozegrać turniej z cyklu Grand Prix Barlinka 2011. Areną ich zmagań była plaża miejska, a nagrody w tych zawodach ufundował Burmistrz Barlinka. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć par.

W finale podobnie jak przed dwoma tygodniami zagrały ze sobą pary „FSD” (M. Koza, M. Wianecki)  i J&M (M. Grzelczyk, J. Świderski). Tym razem mecz finałowy okazał się bardziej zacięty. Niekonwencjonalnie grająca para „J&M”  prezentująca charakterystyczny dla siebie styl grania była bardzo bliska zwycięstwa w finale.
Niestety prowadząc już 19-16 dała sobie odebrać końcowe zwycięstwo.

Przy stanie 20-19 zawodnicy z Barlinka popełnili błędy co skrzętnie wykorzystała para „FSD” wygrywając mecz 22 - 20. Tym samym nagroda ufundowana przez Burmistrza Barlinka powędrowała w ręce zawodników pochodzących ze Strzelc - Mateusz Koza i Drezdenka - Michał Wianecki. Trzeci raz para „FSD” uczestniczyła w barlineckich rozgrywkach i po raz trzeci odniosła zwycięstwo umacniając się na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej Grand Prix.

REKLAMA

W meczu o trzecie miejsce zagrali Waleczni (J. Bracki, P. Dryszel) i J.S. Barlinek (S. Kalota, J. Bednarek). W końcu przebudziła się para J.S. Barlinek  i po raz pierwszy w tym roku stanęła na podium zajmując trzecie miejsce. A w meczu decydującym o tej lokacie pokonała ekipę „Walecznych” 21 -17.           Do końca całego cyklu zostały jeszcze dwa turnieje, a następny z nich odbędzie się dnia 14 sierpnia, początek rywalizacji godzina 9.30. J. B. Klasyfikacja generalna po czterech turniejach:

GRAND PRIX BARLINKA
W PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ 2011
pod patronatem WSG Zakład Gazowniczy Szczecin
(VIII EDYCJA)

1. FSD  (M. Koza, M. Wianecki) - 36 pkt.
2. J&M (M. Grzelczyk, J. Świderski) - 28 pkt. 
3. Waleczni (J. Bracki, P. Dryszel) - 25 pkt. 
4. Bracia (K. Michalak, M. Michalak) - 23 pkt.
5. J.S. Barlinek (S. Kalota, J. Bednarek) - 21 pkt.
6. Obojętnie (Ł. Przybyła, K. Łongowicz) - 15 pkt.
7. Bez Ciśnień (A. Strembicki, R. Panasiuk) - 14 pkt.
8. Fachowcy ( P. Łuba, A. M. Sobierajewicz) - 13,5 pkt. 
9. Amatorka (P. Sip, A. Łuba) - 12 pkt.
10. Ultras Pogoń ( M. Adamczyk, M. Paluch) - 11,5 pkt. 
11. Wścieknięte Pienści  (M. Łapiński, J. Plewa) - 9 pkt.         
12. Deszcz (B. Rybaszewski, I. Siwiec) - 8 pkt.    
13. Dzikie Kury (A. Kokociński, S. Matys) - 8 pkt. 
14. Suchary  ( A. Iwanowski, M. Kosiński) - 6 pkt.    
15. Zwichnięci (P. Jałowicki, D. Wojciechowski) 4 pkt.      
15. Baszta Strzelce (P. Sidor, B. Czerniów) - 4 pkt.  
17. Murarze (M. Michalski, W. Worach) - 3 pkt.
17. Wafelki (J. Korniejczuk, A. Iwanowski) - 3 pkt.

Foto: Sylwester Kalota

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.