Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek

Laboratoria Medyczne „Diagnostyka” ul. Gorzowska 69 74-320 Barlinek


 sobota 1 kwietnia 2023r.   imieniny: Grażyna, Teodora, Zbigniew

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A

Jutro od wczesnych godzin rannych na ulicach naszego miasta i gminy Wolontariusze XXVII Finału WOŚP będą zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - Gramy dla dzieci małych i bez focha.

Proszę wszystkich mieszkańców naszej gminy o szczodrość i wparcie. Bądźmy w tym dniu razem, niech nasze serca będą gorące i szczodre.

 

REKLAMA

 

Zapraszam Wszystkich na godzinę 17:00 do sali widowiskowej BOK ul. Podwale 9 na licytację przedmiotów i gadżetów WOŚP.

Zlicytujemy Fotel Burmistrza Barlinka!

Szef sztabu WOŚP
Piotr Stanisławski

WOŚP 2019 - PROGRAM >>>

 

barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.