BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A

Już po raz 14. na całym świecie, odbył się bieg „Policz się z cukrzycą”. Wszystko w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Barlinku, pobiegliśmy już po raz trzeci. Dystans, podobnie jak w latach ubiegłych, to pięć kilometrów a start i meta usytuowane były na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego przy ul. Sportowej.

Organizatorem tej imprezy sportowej była drużyna „Biegam Bo Lubię” oraz barlinecki Sztab WOŚP. W biegu, który przypomnijmy ma charakter symboliczny i charytatywny, wystartowała rekordowa liczba uczestników. Było ich aż 97! Biegli wszyscy - kobiety, mężczyźni, dzieci a także psy.

REKLAMA

Pieniądze zebrane w tym dniu, pochodzące z dobrowolnego wpisowego, zostaną przekazane na rzecz 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie, wylicytowano także wyjątkowy numer startowy. Numer został sprzedany za 155 zł. Z „1” pobiegł Marcin Bartosz.

Dystans 5 km – kategoria kobiety: 

I - Anna Błaż
II – Kamila Butrymowicz
III – Maria Bobińska 

Dystans 5 km – kategoria mężczyźni:

I – Jakub Borek
II - Przemysław Bartosik
III – Kamil Błaż 

 

III BARLINECKI BIEG WOŚP - ''POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ''

III BARLINECKI BIEG WOŚP - ''POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ''

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 12 stycznia 2020

 

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy numer startowy, medal a zwycięzca wśród kobiet i mężczyzn pamiątkowy puchar. Na zakończenie biegu, wśród wszystkich biegaczy rozlosowano gadżety przekazane przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po raz kolejny z Orkiestrą zagrały również barlineckie morsy. Tuż po tym jak wystartował bieg, w zimną toń Jeziora Barlineckiego, zanurzyli się miłośnicy mroźnych kąpieli. Spotkanie tradycyjnie, odbyło się na Przystani Żeglarskiej „Sztorm”.

Za naszym pośrednictwem organizatorzy pragną podziękować Barlineckiej Grupie Kolarskiej za zabezpieczenie trasy biegu.

monikary

 

barlinek

 

POBIEGLI I POPŁYNĘLI DLA ORKIESTRY Foto: Jacek Słomka

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 12 stycznia 2020

 

POBIEGLI I POPŁYNĘLI DLA ORKIESTRY (cz. 2)

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 12 stycznia 2020

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.