Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A

Już po raz 28. na całym świecie, zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, której nieprzerwalnie dyrygentem pozostaje Jurek Owsiak. Na co zbieraliśmy w tym roku? Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej, czyli krótko mówiąc, za Państwa wielkie serca zakupione zostaną urządzenia dla ratowania zdrowia i życia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

12 stycznia w Gminie Barlinek od samego rana pracowało osiemdziesięciu wolontariuszy, którzy kwestowali na ulicach. Pełne puszki trafiały do sztabu, który mieścił się w Barlineckim Ośrodku Kultury, gdzie liczeniem zawartości zajmowali się pracownicy Barlineckiego Ośrodka Kultury oraz Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku. Tradycyjnie, wielki finał odbył się na sali widowiskowej BOK. Tam, przy wejściu z puszką czekał Burmistrz Dariusz Zieliński w towarzystwie Królowej Puszczy Barlineckiej i Boginki Moriany.

REKLAMA

Nie zabrakło niezawodnych druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie, którzy nie przybyli z pustymi rękoma i przekazali barlineckiemu sztabowi dwie reklamówki pełne bilonu. Największym powodzeniem cieszą się oczywiście licytacje, które w tym roku poprowadzili szef sztabu Piotr Stanisławski, Brygida Liśkiewicz oraz Kamil Fabich. Wśród licytowanych gadżetów były m.in. kalendarze, zegary, maskotki, vouchery do kosmetyczek, pamiątki od Bartosza Zmarzlika i Sofii Ennaoui, ceramika, voucher na internet i automyjnię, książki, gadżety WOŚP. „Fotel Burmistrza”, został wylicytowany za kwotę 300 zł i jak powiedziała nam zwyciężczyni aukcji, będzie to prezent dla syna kolegi, Piotrusia. „Fotel Prezesa GBS” zlicytowano za tą samą kwotę.

Wśród najwyżej zlicytowanych gadżetów były m.in. praca ceramiczna „Dama” autorstwa Brygidy Liśkiewicz, która jak wspomniała jej autorka, ma dla niej bardzo dużą wartość sentymentalną, została sprzedana za 500 zł; sesja zdjęciowa wzbogaciła konto WOŚP o 400 zł, kurs językowy o 500 zł, montaż fotowoltaiki o 1000 zł a maskotki łącznie o kwotę 860 zł.

 

DIRTY DEEDS - XXVIII WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

DIRTY DEEDS

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 12 stycznia 2020

 

W części artystycznej wydarzenia wystąpili - Pesos Sax Fighter czyli Marcin Stachowiak, Antoni Płaczek i zespół DIRTY DEEDS. Dodatkowo, we foyer sali widowiskowej BOK można było wziąć udział w loterii, skosztować ciasta, napić się kawy lub herbaty a na wszystkich wolontariuszy czekał bigos. Organizatorami XXVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy byli: Barlinecki Ośrodek Kultury, Sztab XXVIII Finału WOŚP, BBL Barlinek i Szkoła Podstawowa nr 1. Ile zebrano podczas tegorocznego Finału, podamy Państwu później. Jednak jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, do godz. 22.00 udało się zliczyć 60 000 zł!

monikary

 

 

Komentarze

-2

Guest

Cytuję Guest:
Nie chcialbym zeby moj komentarz odebrany byl jako jakis hejt tylko jako drobna sugestia ,uwaga ale podczas licytacji niejednokrotnie dochodzilo do sytulacji w ktorej prowadzacy nie dostrzegali podniesionych w gorze rak ludzi ktorzy podbijali cene a aukcje konczone byly przy mniejszych sumach . Zdaje sobie sprawe ze nie bylo to zlosliwe ale sytulacja powtarzala sie dosyc czesto rowniez przy wyzszych sumach. Generalnie wspanialy dzien brawa dla wszystkich.Co roku jestem obecna przy licytacjach ...I zgodzę się ,ALE nikt tego nie robi złośliwie i wystarczy krzyknąć "że też podnosiłeś / eś rękę " :)
+15

Guest

Nie chcialbym zeby moj komentarz odebrany byl jako jakis hejt tylko jako drobna sugestia ,uwaga ale podczas licytacji niejednokrotnie dochodzilo do sytulacji w ktorej prowadzacy nie dostrzegali podniesionych w gorze rak ludzi ktorzy podbijali cene a aukcje konczone byly przy mniejszych sumach . Zdaje sobie sprawe ze nie bylo to zlosliwe ale sytulacja powtarzala sie dosyc czesto rowniez przy wyzszych sumach. Generalnie wspanialy dzien brawa dla wszystkich.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.