Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)

19 lipca uroczyście otwarto obejście Barlinka w ciągu DW151. Cieszą się kierowcy a mieszkańcy miasta do końca nie wierzą, że odciąży ona miasto. Dostajemy coraz więcej sygnałów, że zaczynają się martwić rowerzyści.

Jeden z naszych czytelników pyta:

Czy do ścieżki rowerowej w stronę Pełczyc, będziemy musieli dojeżdżać główną drogą, czyli tzw. obejściem? Drogą, która jest ruchliwa, co stwarza niebezpieczeństwo.

REKLAMA

Zapytaliśmy o to w barlineckim Ratuszu.

Gmina Barlinek jest w trakcie realizacji II etapu budowy ścieżki rowerowej w kierunku do Pełczyc. Zgodnie z założeniami projektu, zbudowana zostanie odseparowana od jezdni ścieżka rowerowa, którą będzie można bezpiecznie dojechać aż do ulicy Młyn Leśny. W ciągu drogi na wysokości wjazdu na ścieżkę rowerową będzie zbudowana wysepka z przejściem dla pieszych, dzięki czemu przejście/przejazd będzie bezpieczny.

monikary

Komentarze

+2

Guest

Ścieżką rowerową do ulicy Młyn Leśny... a co dalej? Będzie ścieżka wzdłuż Pełczyckiej czy też ulicą Młyn Leśny jedziemy do ulicy Strzeleckiej i dopiero tu można jechać ścieżką rowerową do ulicy Gorzowskiej?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.