BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
SOKÓŁ WYJEŻDŻA Z WYGRANĄ

30 października na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, CRS Pogoń Barlinek podejmowała drużynę Sokoła Pyrzyce. Podopieczni Michała Diakowa niestety przegrali to spotkanie 0:2. Pierwszą bramkę dla Sokoła w 32 minucie zdobył Iwo Knapiński.

 

REKLAMA

 

Ten sam zawodnik w 69 minucie doprowadza do wyniku 0:2. Nie brakowało kilku żółtych kartek, jednej czerwonej, drobnego incydentu pod bramką gości i oprawy w wykonaniu barlineckich kibiców. Jednak chyba ważniejsza od wyniku tego spotkania, była inicjatywa Klubu Kibica CRS Pogoń Barlinek. Dołączyli oni do akcji wsparcia dla Artura Janika. Najmłodsi kibice przeszli się po trybunach i zachęcali do wrzucenia dowolnych kwot do puszki. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na operację i rehabilitację Artura. Mecz komentował Jarosław Bednarek.

 

 

Tego samego dnia na Rynku Miejskim, akcję wsparcia dla Artura Janika zorganizowali też miłośnicy kultowych fiacików - Fiat126P Barlinek. Za wrzucenie pieniędzy do puszki, można było zrobić sobie zdjęcie z „maluchem” albo się nim przejechać. Na barlineckim rynku, oprócz kierowców z Barlinka, do pomocy włączyli się kierowcy z Recza, Stargardu, Dobropola, Bierzwnika, Piły, Rychnowa, Ożar czy też Gorzowa. Jak oficjalnie podają organizatorzy, na Rynku Miejskim zebrano blisko 2 tyś zł.

 

M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.