BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (9)
DWIE WYGRANE PRZY SPORTOWEJ

19 marca przy Sportowej dwie wygrane. Po pierwsze zwycięstwo CRS Pogoń Barlinek, po drugie wielkimi wygranymi byli kibice, którzy wsparli pogorzelców. Tego dnia podopieczni Michała Diakowa, podejmowali drużynę Łabędź Widuchowa. Spotkanie rozpoczęto minutą ciszy, którą uczczono zmarłego tragicznie kilka dni temu Romana Kłodę.

 

REKLAMA

   

Roman Kłoda był wiceprezesem zarządu ZKS „Stoczniowiec”. W okresie ok. 20-letniej działalności sportowej, był zawodnikiem pierwszej i drugiej drużyny piłki nożnej klubu, trenował też rezerwy 1-go zespołu. Często występował na boisku w rozgrywkach spartakiadowych i meczach oldboyów „Stoczniowca”.

Pierwsza połowa dzisiejszego spotkania, dała wielkie nadzieje na zwycięstwo CRS. I jak się okazało, nasza drużyna pokazała swoją siłę i nie zawiodła kibiców. Widowisko przy Sportowej, zakończyło się wynikiem 4:2. Bramki dla Pogoni zdobyli: Kamil Dydyna (’29), Łukasz Gieniec (’48), Patryk Niedźwiedź (’73) oraz Hubert Domański (’78). Wynik byłby wyższy, jednak jedna bramka z rzutu karnego (po faulu na Hubercie Domańskim), nie została uznana przez sędziego.

 

 

W trakcie drugiej połowy meczu, grupa BF’20 wraz z naszymi piłkarzami, przeprowadziła zbiórkę dla pogorzelców z Mostkowa. Przypomnijmy, że 11 marca, doszło tam do pożaru, podczas którego kilka rodzin straciło dach nad głową oraz dobytek. Wśród osób dotkniętych tym dramatem, są dwaj wychowankowie barlineckiego zawodnika i wiceprezesa klubu - Grzegorza Stanisza. Kibice nie byli obojętni na tą prośbę i chętnie wrzucali do puszki. Wielkie brawa dla Was!

Spotkanie komentował Jarosław Bednarek. Kolejny mecz (26 marca) CRS rozegra na wyjeździe w Lipianach. Na mecz na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego zapraszamy 02 kwietnia. W tym dniu o godz. 16.00, Pogoń podejmie drużynę Mierzynianka Mierzyn.

 

M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.