Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
''CZY TO JUTRO CZY TO DZIŚ, WSZYSTKIM JEST POTRZEBNY MIŚ''

W dzisiejszych czasach, mimo upływu lat i ogromnego rynku zabawek, zawsze wracamy do korzeni wybierając pluszowego misia. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel, ukochana maskotka na dobre i na złe chwile, można go przytulić i powiedzieć mu o czymś ważnym.

 

REKLAMA

 O urodzinach misia nie zapomniały dzieci z naszego przedszkola. Przedszkolaki z grupy „Mądre Sówki” wraz z paniami przygotowały przedstawienie pt. „URODZINY MISIA”. Każde dziecko zaproszone na urodziny misia przyniosło swojego ukochanego pluszaka, a na głowie miało własnoręcznie zrobioną misiową opaskę. Podczas przedstawienia przedszkolaki bawiły się przy znanych piosenkach: ,,Pluszowy miś”, ,,Ja jestem niedźwiadek” czy ,,Jadą, jadą misie”. Poznały również historię Święta Pluszowego Misia, rozwiązywały zagadki o bajkowych misiach takich jak: Kubuś Puchatek, Miś Uszatek, Miś Yogi, Gumisie czy Paddington.

W tym dniu odwiedzili nas również pracownicy Barlineckiego Ośrodka Kultury przebrani za bajkowe postacie: Miśka, Kłapouchego i Królika, którzy krótką scenką  oraz słodkim poczęstunkiem obdarowały nasze dzieci, za co serdecznie dziękujemy.

 

Przedszkole Miejskie nr 2 „Pod Topolą”

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.