BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek
Zimowy wypad do lasu
Lekki mróz, brak wiatru, błękitne niebo i słońce. Wspaniała pogoda powoduje, że nabieramy chęci na zimowy wypad za miasto, by poznać inny obraz zimy - przyjaźniejszy niż w mieście. Zdarzyć się może, że zobaczymy odśnieżający drogę ciężki sprzęt.

My jednak nie zakopiemy się w śnieżnych zaspach, bo drużki, mimo że zasypane śniegiem nie stanowią przeszkody dla mieszkańców miejskich bloków, którzy rodzinnie, z ochotą spacerują po polnych i leśnych terenach podziwiając siły przyrody, która obfitością opadu śniegu zaskoczyła służby miejskie.

REKLAMA

Takie bliskie spotkania z przyrodą to frajda nie tylko dla dzieci, dorośli też poddadzą się urokowi spotkanych podczas tego spaceru, naturalnych obrazów, których autorami jest padający śnieg i wiejący wiatr.

Wiktor
www.wiktor.barlinek.biz.pl

Mamy też coś dla amatorów 3D. Oto kilka zdjęć z okolic Barlinka nadesłanych przez naszego czytelnika Bartka, tzw. anaglifów. Aby podziwiać przestrzenne widoki potrzebne będą okulary 3D, czerwono-niebieskie.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.