BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 6 października 2022r.   imieniny: Artur, Artus, Bronisław

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Ścieżka rowerowa coraz dłuższa

Pogoda sprzyja budowaniu. Widać to chociażby po pracach przy powstawaniu nowej ścieżki pieszo - rowerowej. Na ścieżkę będzie można wjechać przy parkingu, obok wjazdu na teren byłych zakładów drzewnych. A podróż zakończyć aż w Krzynce.

 

Część trasy będzie prowadziła po jeziorze. Tam, gdzie zaszła taka konieczność, już wbijane są metalowe podpory mostu. Rowerem przejedziemy po tzw. Górce Żydowskiej, obok Hotelu Barlinek, Pensjonatu Pod Łabędziem, ulicą Jeziorna, parkiem, Strzelecką, Sportową i obok bruku, w kierunki Krzynki. Jak już wspominaliśmy prace trwają w najlepsze.

REKLAMA

Ze swojej strony podpowiemy tylko, żeby przyjrzeć się drzewom, które swoje konary mają nad planowanym mostkiem. Są one uschnięte i tylko patrzeć, jak wiatr je przewróci. Może lepiej za wczasy więc je wyciąć?
Js

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.