pldaenfrdeuk


 czwartek 17 stycznia 2019r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

barlinek

W najbliższą niedzielę 16 września o godzinie 16.00 na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej 2 odbędzie się kolejna kolejka o mistrzostwo A klasy, w której zmierzą się miejscowi seniorzy z CRS Pogoń Barlinek z drużyną Piasta Karsko.

Ponadto w tym dniu będą mieli okazję pokazać się najmłodsi adepci barlineckiej Pogoni z ISF Barlinek, którzy uroczyście wprowadzą piłkarzy na boisko a w przerwie meczu zaprezentują pokaz swoich umiejętności piłkarskich.

Przypomnijmy, że w/w akcja jest efektem podpisania umowy partnerskiej między ISF a CRS pod nazwą POGOŃ BARLINEK 2018 polegającej na zbudowaniu nowej POGONI i połączeniu stowarzyszeń piłkarskich w Barlinku działających na wspólnie opracowanym, jednolitym systemie szkolenia.

REKLAMA

Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion do wspólnego kibicowania!

ISF Barlinek

 

 

 barlinek

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież