pldaenfrdeuk

 poniedziałek 22 kwietnia 2019r.   imieniny: Heliodor, Kajus, Leonia

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
barlinek

W najbliższą niedzielę 16 września o godzinie 16.00 na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej 2 odbędzie się kolejna kolejka o mistrzostwo A klasy, w której zmierzą się miejscowi seniorzy z CRS Pogoń Barlinek z drużyną Piasta Karsko.

Ponadto w tym dniu będą mieli okazję pokazać się najmłodsi adepci barlineckiej Pogoni z ISF Barlinek, którzy uroczyście wprowadzą piłkarzy na boisko a w przerwie meczu zaprezentują pokaz swoich umiejętności piłkarskich.

Przypomnijmy, że w/w akcja jest efektem podpisania umowy partnerskiej między ISF a CRS pod nazwą POGOŃ BARLINEK 2018 polegającej na zbudowaniu nowej POGONI i połączeniu stowarzyszeń piłkarskich w Barlinku działających na wspólnie opracowanym, jednolitym systemie szkolenia.

REKLAMA

Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion do wspólnego kibicowania!

ISF Barlinek

 

 

 barlinek

 

Co o tym myślisz?

Super
Haha
Wow
Smutny
Zły

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież