pldaenfrdeuk

 niedziela 5 lipca 2020r.   imieniny: Antoni, Bartłomiej, Jakub

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1

Podczas V Nocy Bibliotek,  odbyła się podróż do magicznej krainy Akademii Ambrożego Kleksa. Spotkanie z Panem Kleksem i innymi bohaterami książki Jana Brzechwy, odbyło się 08 czerwca w Europejskim Centrum Spotkań a zorganizowała je BOK - Biblioteka Publiczna w Barlinku. 

W zabawie wzięło udział blisko trzydzieścioro dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Tuż po przekroczeniu progu Akademii, każdy z adeptów szkoły magii, został mianowany na pirata, by później już, jako pełnoprawny członek statku Apolinary Mruk, brać udział w licznych konkurencjach. Były to m.in. przeciąganie liny, wspólne rysowanie, szukanie atramentu.

REKLAMA

Nie brakowało poczęstunku w postaci lodów i pizzy. Gościem specjalnym spotkania był Piotr Kowalczyk - podróżnik, fotograf i przewodnik. Na zakończenie spotkania, każdy z uczestników, otrzymał potwierdzenie udziału w postaci Certyfikatu Podróżnika.

monikary

Komentarze

+1

Aliw

Przenieść się w świat Pana Kleksa to marzenie które towarzyszyło mi od dziecka i choć już dzieckiem nie jestem to bardzo cieszę się że moje dzieci mogły poznać wspaniałego Ambrożego Kleksa oraz jego przygody,. Dziękujemy za wspaniałą zabawę

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".