BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A

11 lipca w sali konferencyjnej BOK, odbyła się sesja Rady Miejskiej, podczas której podjęto decyzję o zakupie działki przy ul. Okrętowej z przeznaczeniem jej na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Tuż przed wspomnianą sesją, do Burmistrza Dariusza Zielińskiego oraz Przewodniczącego RM Mariusza Maciejewskiego, wpłynął list, w którym Organizacja Przedsiębiorców Barlinek, zwraca się z prośbą o wycofanie uchwały. Pomimo tego protestu, rada wyraziła zgodę na zakup działki.

REKLAMA

W związku z powyższym, OPB po raz kolejny pisze list do włodarzy miasta oraz do mieszkańców Barlinka. Czytamy w nim m.in. o wprowadzaniu w błąd i podawaniu nieprawdziwych i sprzecznych informacji. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z treścią korespondencji.

 

barlinek

 

Komentarze

+2

Guest

Pan Burmistrz generalnie nieodpisuje na pisma mieszkańców i instytucji.To arogancja władzy.Mieszkancy płacą władzy za pracę i nikt nie robi łaski że odpisze na pismo w terminie ustawowym.
+8

Guest

Witam. Szkoda, że włodarze naszego miasta nie widzą fatalnych skutków takiej lokalizacji. Realizując ten projekt nie zapisaliby się dobrze na kartach historii. Ale nie o krytykowanie tu chodzi lecz o znalezienie takiego rozwiązania, które rozwiąże problem na długie lata. Nie oszukujmy się, przy kosztownej inwestycji podrożeją śmieci. Piszcie jak macie dobre pomysły, bo to my tworzymy nasze miasto.
+8

Guest

Nie wiem po co pisać do pana burmistrza czy pana przewodniczącego. Patrząc na tą sprawę i wiele innych widać że oni nie wiedzą co to dialog z mieszkańcami. Wiedzą lepiej i ma być jak oni chcą. Tylko oni bo reszta radnych nie ma nic do powiedzenia. Reszta nie reprezentuje swoich wyborców. Boi się i nie podejmuje żadnej dyskusji.
+5

Guest

Tak czy siak - ta lokalizacja Zakładu Sortowania Odpadów jest zła i szkodliwa dla Mieszkańców Miasta. No chyba,że Władze przeniosą Miasto w inne miejsce - obecni Radni są a stanie to uchwalić. A tak dla ciekawości o tym o czym wszyscy a szczególnie odpowiedzialni za Gminę wiedzą i milczą- właśnie upadł kiedyś największy Zakład produkcyjny na terenie miasta od początku wałęsistowskich zmian zarządzany tak by musiał upaść. Gmina kiedyś nawet pomagała finansowo i kadrowo - wstawiając tam swoich przedstawicieli do Rady Nadzorczej ale to chyba przyśpieszyło upadek. Przedsiębiorcy macie szansę na pomysł i rozruch może by tak granatniki dla WOT? lub wiatrówki?.
+15

Guest

Kolejny list przedsiębiorców świadczy, że chcą oni rozmawiać, a nie jak na sesji twierdził Prezes PGK formułują zarzuty. Szkoda, że tylko przedsiębiorcy myślą o dobru miasta i jego mieszkańców, a nie rada wraz z Panem Burmistrzem na czele. Może w końcu władze odważą się porozmawiać i wszyscy razem znajdą rozwiązanie korzystne dla wszystkich.
+7

Guest

Grupa kilku panów próbuje powstrzymać głupotę Burmistrza i Radnych. A co do zarządzania firmami idzie nam całkiem dobrze, mamy pełną obsadę o miasta niema kto pozamiatać i wykosić traw .pozdrawiamy.
+11

Guest

paranoja!kiedy będzie epilog tej przepychanki, czy 15 lat tego "bu***lu w środku miasta nie wystarczy,co z tymi działkami?brak zdecydowanej, konkretnej i właściwej inwencji kolejnych "Włodarzy" :sad:
+14

Guest

dzisiaj od rana czuć smród gnojowicy wylewanej na polach, zresztą temat jest znany - co roku po sianokosach. To tylko kilka dni a tutaj chcą nam zafundować całoroczną aromaterapie...
+17

Guest

Cytuję Guest:
Tym Panom zarządzanie firmami idzie lepiej niż Burmistrzowi miastem więc wynika wprost kto ma większą wiedzę i doświadczenie.bo zarządzają swoimi pieniędzmi
a nie czyimiś...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.