pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 czwartek 21 stycznia 2021r.   imieniny: Agnieszka, Epifani, Marcela

Reklama

A A A
4.6 1 1 1 1 1 Ocena 4.60 (10)

11 lipca w sali konferencyjnej BOK, odbyła się sesja Rady Miejskiej, podczas której podjęto decyzję o zakupie działki przy ul. Okrętowej z przeznaczeniem jej na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Tuż przed wspomnianą sesją, do Burmistrza Dariusza Zielińskiego oraz Przewodniczącego RM Mariusza Maciejewskiego, wpłynął list, w którym Organizacja Przedsiębiorców Barlinek, zwraca się z prośbą o wycofanie uchwały. Pomimo tego protestu, rada wyraziła zgodę na zakup działki.

REKLAMA

W związku z powyższym, OPB po raz kolejny pisze list do włodarzy miasta oraz do mieszkańców Barlinka. Czytamy w nim m.in. o wprowadzaniu w błąd i podawaniu nieprawdziwych i sprzecznych informacji. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z treścią korespondencji.

 

barlinek

 

Komentarze

+2

Guest

Pan Burmistrz generalnie nieodpisuje na pisma mieszkańców i instytucji.To arogancja władzy.Mieszkancy płacą władzy za pracę i nikt nie robi łaski że odpisze na pismo w terminie ustawowym.
+8

Guest

Witam. Szkoda, że włodarze naszego miasta nie widzą fatalnych skutków takiej lokalizacji. Realizując ten projekt nie zapisaliby się dobrze na kartach historii. Ale nie o krytykowanie tu chodzi lecz o znalezienie takiego rozwiązania, które rozwiąże problem na długie lata. Nie oszukujmy się, przy kosztownej inwestycji podrożeją śmieci. Piszcie jak macie dobre pomysły, bo to my tworzymy nasze miasto.
+8

Guest

Nie wiem po co pisać do pana burmistrza czy pana przewodniczącego. Patrząc na tą sprawę i wiele innych widać że oni nie wiedzą co to dialog z mieszkańcami. Wiedzą lepiej i ma być jak oni chcą. Tylko oni bo reszta radnych nie ma nic do powiedzenia. Reszta nie reprezentuje swoich wyborców. Boi się i nie podejmuje żadnej dyskusji.
+5

Guest

Tak czy siak - ta lokalizacja Zakładu Sortowania Odpadów jest zła i szkodliwa dla Mieszkańców Miasta. No chyba,że Władze przeniosą Miasto w inne miejsce - obecni Radni są a stanie to uchwalić. A tak dla ciekawości o tym o czym wszyscy a szczególnie odpowiedzialni za Gminę wiedzą i milczą- właśnie upadł kiedyś największy Zakład produkcyjny na terenie miasta od początku wałęsistowskich zmian zarządzany tak by musiał upaść. Gmina kiedyś nawet pomagała finansowo i kadrowo - wstawiając tam swoich przedstawicieli do Rady Nadzorczej ale to chyba przyśpieszyło upadek. Przedsiębiorcy macie szansę na pomysł i rozruch może by tak granatniki dla WOT? lub wiatrówki?.
+15

Guest

Kolejny list przedsiębiorców świadczy, że chcą oni rozmawiać, a nie jak na sesji twierdził Prezes PGK formułują zarzuty. Szkoda, że tylko przedsiębiorcy myślą o dobru miasta i jego mieszkańców, a nie rada wraz z Panem Burmistrzem na czele. Może w końcu władze odważą się porozmawiać i wszyscy razem znajdą rozwiązanie korzystne dla wszystkich.
+7

Guest

Grupa kilku panów próbuje powstrzymać głupotę Burmistrza i Radnych. A co do zarządzania firmami idzie nam całkiem dobrze, mamy pełną obsadę o miasta niema kto pozamiatać i wykosić traw .pozdrawiamy.
+11

Guest

paranoja!kiedy będzie epilog tej przepychanki, czy 15 lat tego "bu***lu w środku miasta nie wystarczy,co z tymi działkami?brak zdecydowanej, konkretnej i właściwej inwencji kolejnych "Włodarzy" :sad:
+14

Guest

dzisiaj od rana czuć smród gnojowicy wylewanej na polach, zresztą temat jest znany - co roku po sianokosach. To tylko kilka dni a tutaj chcą nam zafundować całoroczną aromaterapie...
+17

Guest

Cytuję Guest:
Tym Panom zarządzanie firmami idzie lepiej niż Burmistrzowi miastem więc wynika wprost kto ma większą wiedzę i doświadczenie.bo zarządzają swoimi pieniędzmi
a nie czyimiś...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.