pldaenfrdeuk


 piątek 22 listopada 2019r.   imieniny: Cecylia, Marek, Maur

Reklama

A A A
4.6 1 1 1 1 1 Ocena 4.60 (10)

11 lipca w sali konferencyjnej BOK, odbyła się sesja Rady Miejskiej, podczas której podjęto decyzję o zakupie działki przy ul. Okrętowej z przeznaczeniem jej na budowę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Tuż przed wspomnianą sesją, do Burmistrza Dariusza Zielińskiego oraz Przewodniczącego RM Mariusza Maciejewskiego, wpłynął list, w którym Organizacja Przedsiębiorców Barlinek, zwraca się z prośbą o wycofanie uchwały. Pomimo tego protestu, rada wyraziła zgodę na zakup działki.

REKLAMA

W związku z powyższym, OPB po raz kolejny pisze list do włodarzy miasta oraz do mieszkańców Barlinka. Czytamy w nim m.in. o wprowadzaniu w błąd i podawaniu nieprawdziwych i sprzecznych informacji. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z treścią korespondencji.

 

barlinek

 

Komentarze  

+2 # Guest 2019-07-26 08:54
Pan Burmistrz generalnie nieodpisuje na pisma mieszkańców i instytucji.To arogancja władzy.Mieszkancy płacą władzy za pracę i nikt nie robi łaski że odpisze na pismo w terminie ustawowym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-07-24 19:36
Witam. Szkoda, że włodarze naszego miasta nie widzą fatalnych skutków takiej lokalizacji. Realizując ten projekt nie zapisaliby się dobrze na kartach historii. Ale nie o krytykowanie tu chodzi lecz o znalezienie takiego rozwiązania, które rozwiąże problem na długie lata. Nie oszukujmy się, przy kosztownej inwestycji podrożeją śmieci. Piszcie jak macie dobre pomysły, bo to my tworzymy nasze miasto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 # Guest 2019-07-24 19:00
Nie wiem po co pisać do pana burmistrza czy pana przewodniczącego. Patrząc na tą sprawę i wiele innych widać że oni nie wiedzą co to dialog z mieszkańcami. Wiedzą lepiej i ma być jak oni chcą. Tylko oni bo reszta radnych nie ma nic do powiedzenia. Reszta nie reprezentuje swoich wyborców. Boi się i nie podejmuje żadnej dyskusji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 # Guest 2019-07-24 09:09
Tak czy siak - ta lokalizacja Zakładu Sortowania Odpadów jest zła i szkodliwa dla Mieszkańców Miasta. No chyba,że Władze przeniosą Miasto w inne miejsce - obecni Radni są a stanie to uchwalić. A tak dla ciekawości o tym o czym wszyscy a szczególnie odpowiedzialni za Gminę wiedzą i milczą- właśnie upadł kiedyś największy Zakład produkcyjny na terenie miasta od początku wałęsistowskich zmian zarządzany tak by musiał upaść. Gmina kiedyś nawet pomagała finansowo i kadrowo - wstawiając tam swoich przedstawicieli do Rady Nadzorczej ale to chyba przyśpieszyło upadek. Przedsiębiorcy macie szansę na pomysł i rozruch może by tak granatniki dla WOT? lub wiatrówki?.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 # Guest 2019-07-23 21:17
Kolejny list przedsiębiorców świadczy, że chcą oni rozmawiać, a nie jak na sesji twierdził Prezes PGK formułują zarzuty. Szkoda, że tylko przedsiębiorcy myślą o dobru miasta i jego mieszkańców, a nie rada wraz z Panem Burmistrzem na czele. Może w końcu władze odważą się porozmawiać i wszyscy razem znajdą rozwiązanie korzystne dla wszystkich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 # Guest 2019-07-23 18:08
trzeba sie stad wyprowadzic, miasto sie zamieni w slumsy z tymi wszedobylskimi smrodami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-07-23 16:26
paranoja!kiedy będzie epilog tej przepychanki, czy 15 lat tego "bu***lu w środku miasta nie wystarczy,co z tymi działkami?brak zdecydowanej, konkretnej i właściwej inwencji kolejnych "Włodarzy" :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 # Guest 2019-07-23 12:30
dzisiaj od rana czuć smród gnojowicy wylewanej na polach, zresztą temat jest znany - co roku po sianokosach. To tylko kilka dni a tutaj chcą nam zafundować całoroczną aromaterapie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # Guest 2019-07-23 10:52
Cytuję Guest:
Tym Panom zarządzanie firmami idzie lepiej niż Burmistrzowi miastem więc wynika wprost kto ma większą wiedzę i doświadczenie.bo zarządzają swoimi pieniędzmi
a nie czyimiś...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 # Guest 2019-07-23 07:44
W temacie PSZO - czy ktokolwiek, ktoś, jakiś duży czy też mały....kto wymyślił lokalizację punktu, analizował tzw różę wiatrów dla Okrętowej lub miasta jako całość? Czy ten, kto wymyślił Okrętową jako PSZO - wie, że dominujące wiatry w rejonie Barlinka to kierunek zachodni i północno-zachodni?
Czy ktokolwiek, kto .... pamięta potężne zamieszanie, jakie wywołał projekt dawnego BOMET-u w temacie lokalizacji cynkowni ogniowej przy Okrętowej? Wówczas bez skrupułów utrącono projekt BOMET-U, właśnie z uwagi na kierunki wiatrów i oddziaływanie. Dzisiaj jak to wygląda?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-07-23 07:04
No to super.
Grupa kilku panów z Barlinka próbuje zarządzać miastem jak swoim biznesem.
A może zajelibyscie się podwyzkami dla swoich pracownikówa to jest najważniejsze bo wszystko robicie dla Mieszkańców.
To wprowadzenie Mogą upust dla nich za usługi lub zakupy.
Będzie wtedy miło.
Dla mieszkańców.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 # Guest 2019-07-23 18:06
Grupa kilku panów próbuje powstrzymać głupotę Burmistrza i Radnych. A co do zarządzania firmami idzie nam całkiem dobrze, mamy pełną obsadę o miasta niema kto pozamiatać i wykosić traw .pozdrawiamy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+15 # Guest 2019-07-23 10:22
Tym Panom zarządzanie firmami idzie lepiej niż Burmistrzowi miastem więc wynika wprost kto ma większą wiedzę i doświadczenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 # Guest 2019-07-23 05:39
Szykuje się najważniejszy punkt programu kandydata na Burmistrza kolejnej kadencji - ochrona czystego powietrza!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+26 # krytyk 2019-07-22 17:35
Strefa inwestycyjna i PSZOK z przełedunkiem :D hahahahahahahahah :) PIĘKNIE zostanie wzbogacona ta strefa :D GRATULAAAACJE :) Inwestorzy będą walić drzwiami i oknami :D Kiedy wreszcie zrozumiecie że Wasz głos i zdanie liczy się tylko w czasie wyborów ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+30 # Guest 2019-07-22 16:00
ktoś tu chce dobić to miasto, wszędzie już czuć smrody i hałasy (komunalka, fabryki i odlewnia), a teraz jeszcze wielki walący na całe miasto śmietnik. Moze od razu na rynku *** ten punkt zbiorki odpadow, nie krepujcie sie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 # Guest 2019-07-22 22:20
Czy Pan Burmistrz i Pan przewodniczący wyciagną jakieś wnioski.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+26 # Guest 2019-07-22 12:54
Postępowanie włodarzy jest w stylu krótko mówiąc "wiemy lepiej od was".Przypomina mi to działania ekipy tej co osiem lat rządziła i wiadomo jak to się skończyło a przed upadkiem kroczy pycha i kto by pomyślał ,że ja na tych włodarzy głosowałem. :o "Zawiedziony wyborca"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
-7 # Guest 2019-07-22 13:51
Głosował Pan na tych co 8 lat rządzili czy tych co teraz rządzą ? :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
+17 # Guest 2019-07-22 15:33
Chodziło mi tutaj oczywiście o włodarzy lokalnych :-) Sympatie krajowe zostawmy na boku aby nie rozbudzać zbytnio emocji wszak już niedługo będą one na jesieni.Wystarczy ,że słonko już grzeje 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież