pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 niedziela 17 stycznia 2021r.   imieniny: Antoni, Jan, Rościsław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)

28 września 2019 roku w ramach akcji BiegamBoLubię po raz trzeci w Barlinku odbyła się akcja pod nazwą "Pomagamy z Każdym Krokiem"- Sztafetowy Bieg Charytatywny pod patronatem PKO Banku Polskiego. Dla jednych treningowo dla innych zabawowo. Najważniejsze, że w szczytnym celu - pomagam dzieciom.

W tym roku do startu przystąpiło sześć sztafet pięcioosobowych (30 uczestników) oraz czteroosobowa drużyna dziecięca. Biegaliśmy 400-u metrowe okrążenia w czasie jednej godziny przekazując sobie nawzajem pałeczkę sztafetową. Uczestnicy pokonali od 6 do 9 okrążeń indywidualnie oraz od 32 do 44 drużynowo co dało w sumie miejscowości BARLINEK 261 okrążeń.

REKLAMA

Każdy uczestnik po zakończeniu rywalizacji w wyniku losowania otrzymał do wyboru pamiątkowy gadżet związany z biegiem, ufundowany przez organizatora biegu.

 

Obszerna relacja wraz z galerią na stronie bblbarlinek.

Bieg - cz. główna

Opublikowany przez BBL Barlinek Sobota, 28 września 2019

 

W ramach przypomnienia do zajęć grupy bbl można przystąpić w każdej chwili niezależnie od stopnia zaawansowania. Spotkania w każdy poniedziałek o godz. 19 00 - stadion miejski w Barlinku ul. Sportowa.

Trenerzy BBL Barlinek

Foto: Piotr Dzięcioł

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.