pldaenfrdeuk
Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

 


 sobota 23 stycznia 2021r.   imieniny: Ildefons, Jan, Klemens

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)

Barlineckie morsy, rozpoczęły właśnie sezon jesienno – zimowych kąpieli. 05 i 06 października zainaugurowali sezon, który potrwa do kwietnia 2020r. Pogoda trochę nie dopisała, bo woda nie zdążyła wystarczająco zmarznąć, jednak piękne słońce wynagrodziło te drobne „niedogodności”.

Po krótkiej rozgrzewce, panowie oraz jedna odważna pani, weszli do wody i niezbyt chętnie chcieli z niej wychodzić. Jeśli nie mogli Państwo pojawić się na inauguracji sezonu, nic straconego. Morsy spotykają się w każdą sobotę o godz. 15.00 i niedzielę o godz. 13.00 na Przystani Żeglarskiej „Sztorm”.

REKLAMA

Być może to właśnie w tym sezonie grono barlineckich morsów powiększy się o kolejnych odważnych mieszkańców miasta. W końcu taka kąpiel ma mnóstwo zalet zdrowotnych, jest to aktywna forma spędzania czasu wolnego i przede wszystkich jest to integracja, często całych rodzin morsów – od najstarszych do najmłodszych. 

monikary

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.