pldaenfrdeuk


 piątek 22 listopada 2019r.   imieniny: Cecylia, Marek, Maur

Reklama

A A A
1.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 1.67 (6)

Pod tym właśnie tytułem, 07 listopada w sali widowiskowej BOK, odbył się koncert znakomicie wpisujący się w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W pierwszej części spotkania, zobaczyliśmy pokaz taneczny zespołu Feeling Dance Group pod kierownictwem Kamila Fabicha, poloneza w wykonaniu Grupy Artystycznej Barlineckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, której opiekunem artystycznym jest Magdalena Zynda – Lis  oraz występ Studia Piosenki ECS pod kierownictwem Andrzeja Galbarczyka.

Druga część koncertu, to podróż do Paryża, w którą piosenkami Edith Piaf, zabrała Dorota Lulka, której na akordeonie akompaniował Paweł Nowak.

REKLAMA

Na zakończenie spotkania, wszystkich zgromadzonych gości zaproszono na kawę i słodki poczęstunek, przygotowany we foyer sali widowiskowej. Koncert, który zorganizowali - Burmistrz Barlinka, Barlinecki Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Feeling Dance Group, poprowadziła Anna Adamiok. Zadanie zostało dofinansowane z budżetu Gminy Barlinek.

monikary

Foto: Mati

 

Dodaj komentarz

Wpisy wulgarne, zawierające kłótnie (tzw. trolling), obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Nie publikujemy komentarzy z błędami ortograficznymi. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież