pldaenfrdeuk

 poniedziałek 25 maja 2020r.   imieniny: Grzegorz, Maria Magdalena, Urban

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)

Tradycji stało się za dość. Po raz 39 wyszli na boisko byli piłkarze Stoczniowca i Pogoni Barlinek. Jako, że z roku na rok jest ich coraz mniej w Sylwestrowym meczu pomagali im sympatycy piłki nożnej, przyjaciele i koledzy.

Mecz, w którym nie chodziło o wynik, a o dobrą zabawę zakończył się wynikiem 9:9. Dla drużyny "Hacena" bramki strzelili: Jarosław Świderski - 5, Paweł Magryta - 3 i jedną Paweł Perske.

REKLAMA

Dla drużyny "Rybki" bramki zdobywali: Ł. Blezień - 2, Paweł Skop - 2, Paweł Suwiński - 4 i jedną J. Bilas. Mecz rozegrano 31 grudnia 2019 roku na boisku Orlik przy ul. Leśnej. Sędziował go Artur Aluszyk. 

Kolejny Sylwestrowy mecz już za rok, w grudniu 2020 roku.

js

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi".