pldaenfrdeuk

 środa 5 sierpnia 2020r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)

Przez całe słoneczne przed i popołudnie, 14 lipca na Rynku Miejskim, można było porozmawiać o odpoczynku i rozrywkach w niedalekim Gorzowie. Wszystko za sprawą promocji tego miasta. Wiesz coś o Filharmonii Gorzowskiej, Teatrze im. J. Osterwy a słyszałeś o gorzowskim nosorożcu?

Z pewnością wielu z Was wie, że produkowano tam niegdyś kasety magnetofonowe a dziś kojarzymy go przede wszystkim z żużlem. Podczas spotkania na rynku nie brakowało zabaw i konkursów dla dzieci. Była też degustacji masła jabłkowego. Ten rarytas z landsberskiej renety, można było zabrać sobie do domu i zjeść np. z croissantem.

REKLAMA

Gościem specjalnym spotkania był reżyser i aktor Cezary Żołyński, który uczył dzieci sztuki aktorskiej. Zabrakło natomiast zapowiadanego spotkania z Bartoszem Zmarzlikiem. Jak udało nam się dowiedzieć,  żużlowiec otrzymał zakaz uczestnictwa w takich spotkaniach. Wszystko przez koronawirusa.

W imieniu organizatorów, zapraszamy więc do Gorzowa. Nie tylko na zakupy ale warto poznać to miasto od strony walorów przyrodniczych, atrakcji kulturalnych, rozrywkowych i bogatej oferty gastronomicznej.

 

monikary

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas . lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.