BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
barlinek

Zarząd klubu Szachowego LASKER Barlinek w celu podniesienia poziomu gry w szachy w roku 2018 zorganizował turniej szachowy pod nazwą drabinka. W turnieju tym uczestniczyli zawodnicy LASKERA Barlinek i LASKERA Przelewice. Ogółem rozegrano 190 partii szachowych przez 12 miesiące w tempie po 15 minut dla zawodnika. Podczas jednego spotkania rozgrywano 5 rund.

Rozgrywki odbywały się w Europejskim Centrum Spotkań przy ulicy Leśnej nr1. Sędzią zawodów jak i prowadzącym był kol. Adam Górecki. Za zwycięstwo w partii zawodnik miał przyznawany 1 punkt, za remis ½ a za przegrana partie 0 punktów.

W turnieju tym zwyciężył kol. Krzysztof Wolski zajmując I miejsce zdobywając 109 punktów. Drugie miejsce zajął Joachim Weisigk, który zdobył 95,5 punktów. Natomiast Adam Górecki musiał zadowolić się trzecim miejscem. Do samego końca turnieju trwała rywalizacja między Joachimem Weisigk a Adamem Góreckim o drugie miejsce. Z rywalizacji lepszym okazał się kol. Joachim Weisigk. Adam Górecki zdobył ogółem 86 punktów. IV miejsce zajął kol. Bogusław Pecuch z Laskera Przelewice. W turnieju drabinkowym startowało 19 osób, które spotykały się w każdy wtorek 2018r. Turniej ten spełnił swoje założenia szkoleniowe. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy.

W tym miejscu Zarząd Klubu Szachowego LASKER Barlinek pragnie podziękować wszystkim osobom sponsorującym szachy oraz sympatykom. W Nowym Roku pragniemy życzyć wszystkiego Najlepszego zdrowia pomyślności, zadowolenia i jeszcze lepszego 2018 roku.

REKLAMA

TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI WYZWOLENIA BARLINKA

W dniu 27stycznia 2018r został rozegrany turniej szachowy z okazji wyzwolenia Barlinka. Turniej został rozegrany w Europejskim Centrum Spotkań w Barlinku przy ulicy Leśnej. Na starcie zawodów stanęło 18 zawodników, którzy rozegrali po 7 partii szachowych. Zawody rozgrywano na dystansie 15 minut dla zawodnika. System kojarzenia szwajcarski.

Sędzią zawodów był Krzysztof Wolski, który jednocześnie brał udział w grze. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach tj. seniorów i juniorów. Po ukończeniu 7 rundy poznaliśmy zwycięzców turnieju szachowego. W kategorii seniorów pierwsze miejsce zajął Joachim Weisigh, który zdobył 7 punktów. Drugie miejsce zajął Adam Górecki, który zdobył 6,5 punktów. Natomiast Krzysztof Wolski musiał zadowolić się trzecim miejscem. IV miejsce zajął Boguslaw Pecuch.

barlinek

W klasyfikacji juniorów zwyciężył Krzysztof Szefler, który zdobył 5 punktów. Drugie miejsce zajął Szymon Kostrakiewicz z 4 punktami. Trzecie miejsce przypadło Dobrawie Góreckiej. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Turniej rozegrano w miłej atmosferze. Bufet kawowy dobrze zaopatrzony.

Zarząd Klubu szachowego gratuluje i zaprasza do gry królewskiej jaką są szachy.

LASKER Barlinek

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.