Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A

Klub Szachowy "LASKER" w Barlinku wznawia zajęcia szachowe. Oprócz gry w szachy masz możliwość zdobycia teorii szachowej. Zajęcia szachowe odbywają się w Europejskim Centrum Spotkań w Barlinku przy ulicy Leśnej we wtorki i piątki w godz. 16.00 - 17.30 zajęcia dla dzieci oraz w godz. 17.00 – 20.00 zajęcia dla dorosłych.

Barlinecki Ośrodek Kultury oraz Klub Szachowy "Lasker" serdecznie zapraszają 07. grudnia 2019 r. do Europejskiego Centrum Spotkań na Mikołajkowy Turniej Szachowy im. Emanuela Laskera.

W dniu 07.09.2019  w Europejskim Centrum Spotkań w Barlinku przy ulicy Leśnej nr 1 odbył się II Międzynarodowy Turniej Szachowy im. dr  EMANUELA LASKERA. Turniej ten został zorganizowany przez Burmistrza Barlinka Pana Dariusza Zielińskiego, Barlinecki Ośrodek Kultury, Klub szachowy LASKER Barlinek.

Barlinecki Ośrodek Kultury oraz Klub Szachowy "Lasker" serdecznie zapraszają 26. stycznia 2019 r. do Europejskiego Centrum Spotkań na Turniej Szachowy z okazji wyzwolenia Barlinka.

W dniu 8 grudnia 2018 r.  o godz. 10:00 rozpoczął się Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży. Turniej został zorganizowany przez Klub Szachowy LASKER Barlinek i Barlinecki Ośrodek Kultury. W turnieju uczestniczyło 24 zawodników z LASKERA Barlinek i LASKERA Przelewice.

barlinek

Barlinecki Ośrodek Kultury oraz Klub Szachowy "Lasker" serdecznie zapraszają 08. grudnia 2018r do Europejskiego Centrum Spotkań na Mikołajkowy Turniej Szachowy im. Emanuela Laskera.

barlinek

Barlinek ma duże tradycje szachowe, choć z przerwami. W Barlinku odbywały się Międzynarodowe festiwale Szachowe im. dr Emanuela LASKERA. W roku 2007 w Festiwalu Szachowym wzięło udział 97 graczy z 7 krajów. W miesiącu kwietniu 2018r do Barlinka przyjechał Hans- Jürgen Hochgräfe, który zaproponował zorganizowanie Międzynarodowego Turnieju Szachowego w Barlinku z okazji 150 rocznicy urodzenia mistrza świata Emanuela LASKERA.

barlinek

Barlinecki Ośrodek Kultury, Urząd Miasta Barlinek i Klub Szachowy LASKER Barlinek serdecznie zapraszają na Międzynarodowy Turniej Szachowy w szachach szybkich im. E.LASKERA. Turniej szachowy zostanie rozegrany na dystansie 9 rund.