Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
Image
Nagroda dla publikacji

W dniach 3-7 października 2012 roku w Tarnowie odbywała się Krajowa Wystawa Filatelistyczna "TARNÓW 2012", na której wystawiony został w klasie literatury filatelistycznej album  "Emanuel Lasker - Król Szachów, historia opowiedziana znaczkami i fotografiami", autorstwa Andrzeja Mrowińskiego.

 

Wystawa organizowana była z okazji 85. rocznicy powstania Zakładów Azotowych w Tarnowie, pod hasłem "Gospodarka - Społeczeństwo - Środowisko". Eksponat Andrzeja Mrowińskiego wystawiany w klasie LITERATURY w rywalizacji z 13 innymi publikacjami zdobył nagrodę w randze Medalu Dużego Srebrnego. Lepiej oceniono książkę Zofii Żukowskiej "Historia poczty w Krakowie do 1920 roku" (Medal Złoty) i publikację Jana Olchowika "Poczta na Górnym Śląsku do 1923 roku" (Medal Pozłacany).

REKLAMA

Autorowi wystawiającemu na Wystawie Filatelistycznej swoją publikację o słynnym urodzonym w Barlinku szachiście gratuluję wysokiej sędziowskiej oceny. Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania albumu o Naszym wybitnym szachiście Emanuelu LASKERZE Zarząd Klubu Szachowego LASKER serdecznie dziękuje.

Przy okazji zachęcam do zakupu w niewygórowanej cenie 13 złotych tej pięknie wydanej broszury –albumu dostępnej jeszcze w Centrum Handlowym „BIMEX”.

Krzysztof Wolski

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.