pldaenfrdeuk

 sobota 24 lipca 2021r.   imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
Image
Nagroda dla publikacji

W dniach 3-7 października 2012 roku w Tarnowie odbywała się Krajowa Wystawa Filatelistyczna "TARNÓW 2012", na której wystawiony został w klasie literatury filatelistycznej album  "Emanuel Lasker - Król Szachów, historia opowiedziana znaczkami i fotografiami", autorstwa Andrzeja Mrowińskiego.

 

Wystawa organizowana była z okazji 85. rocznicy powstania Zakładów Azotowych w Tarnowie, pod hasłem "Gospodarka - Społeczeństwo - Środowisko". Eksponat Andrzeja Mrowińskiego wystawiany w klasie LITERATURY w rywalizacji z 13 innymi publikacjami zdobył nagrodę w randze Medalu Dużego Srebrnego. Lepiej oceniono książkę Zofii Żukowskiej "Historia poczty w Krakowie do 1920 roku" (Medal Złoty) i publikację Jana Olchowika "Poczta na Górnym Śląsku do 1923 roku" (Medal Pozłacany).

REKLAMA

Autorowi wystawiającemu na Wystawie Filatelistycznej swoją publikację o słynnym urodzonym w Barlinku szachiście gratuluję wysokiej sędziowskiej oceny. Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania albumu o Naszym wybitnym szachiście Emanuelu LASKERZE Zarząd Klubu Szachowego LASKER serdecznie dziękuje.

Przy okazji zachęcam do zakupu w niewygórowanej cenie 13 złotych tej pięknie wydanej broszury –albumu dostępnej jeszcze w Centrum Handlowym „BIMEX”.

Krzysztof Wolski

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.