pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (7)
MA SWOJĄ LOKOMOTYWĘ

Stoi na stacji lokomotywa… stacji nie ma od lat, lokomotywa jest. A nawet dwie. I niewątpliwie, są to jedne z największych atrakcji, które mijamy jadąc rowerem na trasie Barlinek – Choszczno. Oprócz parowozu i elektrowozu, możemy tam podziwiać pewien niezwykły samochód oraz odnowiony dworzec.

 

REKLAMA

 

O jakiej miejscowości mówimy? Oczywiście o Lubianie. Właścicielem tego miejsca jest Ryszard Kwieciński, który opowiedział nam m.in. historię pewnego telefonu. Posłuchajcie, a jak będziecie tam przejazdem, zajrzyjcie. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

 

M.Przybylska

 

 

 

 

Pin It

Komentarze

Guest

Fajnie ze można zobaczyć dworzec który jest podobny do tego który zburzyli w Barlinku. Brawo że osoby prywatne troszczą się o historie PKP.
+7

Guest

Szóstka za kreatywność i pasję. Nie mogę się doczekać, aby wypić na stacyjce dobrą kawę... Kto wie może z dodatkiem koziego mleka? Pozdrawiam Pana Rysia i jego rodzinę i życzę dużo wytrwałości w dalszym rozwoju tego miejsca
+7

Guest

Pan Rysiu to złoty człowiek, wszystko zrobi dla swojej ukochanej Lubiany. Człowiek z pasją, cały czas uśmiechnięty i baardzo sympatyczny! Oby każda miejscowość miała takiego człowieka!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.