Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 19 kwietnia 2024r.   imieniny: Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (7)
MA SWOJĄ LOKOMOTYWĘ

Stoi na stacji lokomotywa… stacji nie ma od lat, lokomotywa jest. A nawet dwie. I niewątpliwie, są to jedne z największych atrakcji, które mijamy jadąc rowerem na trasie Barlinek – Choszczno. Oprócz parowozu i elektrowozu, możemy tam podziwiać pewien niezwykły samochód oraz odnowiony dworzec.

 

REKLAMA

 

O jakiej miejscowości mówimy? Oczywiście o Lubianie. Właścicielem tego miejsca jest Ryszard Kwieciński, który opowiedział nam m.in. historię pewnego telefonu. Posłuchajcie, a jak będziecie tam przejazdem, zajrzyjcie. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

 

M.Przybylska

 

 

 

 

Komentarze

Guest

Dzis przejechałam przez Lwówek Śląski. Zobaczyłam niszczejacy,stary peron kolejowy. Pomyślałam o pana Lubianie. W tym roku przejezdzaLam na rowerze i podziwiałam pana dworzec. Mówił Pan że brakuje Panu peronu. Ten peron był piękny stary. Proszę to sprawdzić może kupi go Pan. Pozdrawiam.

Guest

Fajnie ze można zobaczyć dworzec który jest podobny do tego który zburzyli w Barlinku. Brawo że osoby prywatne troszczą się o historie PKP.
+8

Guest

Szóstka za kreatywność i pasję. Nie mogę się doczekać, aby wypić na stacyjce dobrą kawę... Kto wie może z dodatkiem koziego mleka? Pozdrawiam Pana Rysia i jego rodzinę i życzę dużo wytrwałości w dalszym rozwoju tego miejsca
+8

Guest

Pan Rysiu to złoty człowiek, wszystko zrobi dla swojej ukochanej Lubiany. Człowiek z pasją, cały czas uśmiechnięty i baardzo sympatyczny! Oby każda miejscowość miała takiego człowieka!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież